KERRYMEDIA.PL

|    Still and motion

KERRY MEDIA

Firma powstała z pasji do sportów ekstremalnych i fotografii, którą następnie zamieniliśmy na filmowy obraz. Nie jesteśmy artystami, ale staramy się robić rzeczy które zapierają dech w piersiach. Wieloletni bagaż doświadczeń ukierunkował nas jak tworzyć przyciągające produkcje wideo oraz jak firmy mogą je wykorzystywać jako narzędzie marketingowe. Nasze produkcje tworzymy w oparciu o najnowsze techniki filmowania oraz trendy w postprodukcji, dzięki czemu klient otrzymuje profesjonalny produkt. Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio oraz klientami, którzy nam zaufali.

Wynajem kranu kamerowego

Nasza firma ma do zaoferowania wynajem kranu kamerowego z głowicą 3D. Kran może być dostosowany rozmiarowo w zależności od zlecenia - 4,8m , 7,2m oraz 10m. Kran kamerowy jest idealną propozycją aby uzyskać niesamowite płynne ujęcia kamerowe na różnego rodzaju eventach (muzyczne, sportowe, gale, pokazy ect.).

KRAN KAMEROWY:
- Zdalnie sterowana głowica 3D - przystosowana do pracy z kamerami do 6kg
- Podgląd na 7 calowym monitorze
- Kable LANC, HDMI
- Zasilanie w terenie
- Operator

Do ceny należy doliczyć koszty transportu - działamy przede wszystkim na terenie województwa zachodniopomorskiego, w celu skonsultowania wynajmu poza tym obszarem prosimy o kontakt @ kontakt@kerrymedia.pl lub +48 506 68 10 52.


Cena - 1100,00 netto / dzień zdjęciowy